Telefono saugojimo programa kiekvienam
Kaip elgtis, kad telefonai rečiau keliautų pas jų taisytojus, meistrus, o mobiliųjų telefonų tendencijos būtų aktualios tada, kai iš tiesų norime naujo įrenginio, bet ne dėl to, kad dar tik prieš pusmetį pirktas senasis jau nebeveikia. Štai jums saugaus naudojimosi telefonais pradžiamokslis.
Turėkite gerą dėklą
Pirmas ir labai svarbus punktas, padėsiantis jums ilgiau išsaugoti mobilųjį telefoną naudojamą ir nesugedusį – dėkliuko naudojimas. Jis turi būti tvirtas ir patogus. Jį galite įsigyti specialiose parduotuvėse. Dėkliukas turėtų apsaugoti nuo smūgių, todėl kartu jame galėtų būti ir įtaisyti paminkštinimai. Be to, dėkliukas taip pat turėtų saugoti nuo drėgmės. Tad nors minkštas dailus numegztas dėkliukas ir yra labai malonus prisiliesti bei panaudoti, tačiau jis vargu ar apsaugos telefoną, jeigu šis netyčia atsidurs toje pačioje rankinėje, kurioje išsilies vandens buteliukas.
Naudokite plėvelę
Telefonas ant ekranėlio turi turėti plėvelę. Daug kas nesupranta, kodėl, juk tik ant naujo telefono būna ta plėvelė. Tačiau iš tiesų ją verta turėti ir dėl to, kad po metų nulupsite plėvelę ir priešais jus – vėl švarus, gražus nuostabus telefonas. Taigi, leiskite sau pasidžiaugti tokiais privalumais vėl turėti apynaujį telefoną, vėl uždėkite plėvelę. Tie, kas nenaudoja plėvelės, labai greitai gailisi, nes po metų ar dviejų telefonas jau būna subraižytas, prastai matomas ir jį norisi keisti vien dėl to, kad geriau matytųsi.
Atnaujinkite programinę įrangą
Nors tai ne kompiuteris, tačiau operacinės sistemos ir programinės įrangos yra. Nesvarbu, kurias naudojate, tačiau turite leisti telefonui atnaujinti jas, kitaip neveiks. Geriausia yra nustatyti, kad atnaujinimus siųstų tuomet, kai turės prisijungimus prie bevielio ryšio. Taip liksite tikri, kad jums nesunaudos labai greitai visų duomenų. Priešingu atveju, tektų liūdėti, kad visi duomenys išsiurbiami vien tiems atnaujinimams, o už duomenis juk reikia mokėti.
Laikykite toliau nuo arbatos
Ir aišku, saugokite telefoną nuo maisto ir gėrimų. Mes taip esame pripratę prie savo prietaisų, kad dažnai ir greitai juos sugadiname vien dėl to, kad nepaisome paprastų kasdienių pavojų. Tarkime, laikydami telefoną ant to paties stalo, kur stovi ir arbata, labai rizikuojame, kad apliesime jį ir paskui turėsime verkdami nešti meistrui, tikėdamiesi, kad taisymas kainuos mažiau negu kainavo pats telefonas. Tas pats ir su maistu – nėra prasmės vienu metu valgyti rūkytą vištieną, o kita maigyti telefoną.
Leave a Reply